Polecaj i zarabiaj!

Szanowni użytkownicy, przygotowaliśmy dla Was nową możliwość zaoszczędzenia na wymianie! Od dzisiaj możecie uzyskać wyjątkowo korzystny kurs dzięki poleceniu naszego kantoru swoim znajomym.

Wystarczy, że taka polecona osoba wymieni walutę za pośrednictwem Kantor Ekspert i oboje uzyskacie po dodatkowym rabacie w wysokości 60 lub 40 pipsów, który umożliwi Wam wymianę po najlepszym kursie w Polsce! Szczegóły programu partnerskiego przedstawiają się następująco:

1. Użytkownik poleca nasz kantor kolejnej osobie.
2. Polecona osoba rejestruje się i dokonuje wymiany waluty.
3. Do konta użytkownika polecającego kantor zostaje zostaje przypisany rabat 60 pipsów (0,006 grosza) a do konta nowo zarejestrowanej osoby 40 pipsów (0,004 grosza) do następnej wymiany, dzięki któremu oboje będziecie mogli zaoszczędzić wykonując transakcję po bardzo dobrym kursie. System poleceń dotyczy wymiany walut: EUR, USD, GBP i CHF.

W ten sposób można uzbierać nieograniczoną liczbę rabatów. Oznacza to, że jeżeli użytkownik poleci nasz kantor np. 15 osobom, które się zarejestrują i zrobią transakcję, będzie mógł wykonać kolejne 15 przewalutowań z rabatem 60 pipsów. Oszczędności wynikające z faktu otrzymania rabatu zależą od wysokości wymienianej kwoty.

Przykładowo, przy przewalutowaniu:
- 5000 EUR uzyskujemy dodatkowe 30 zł
- 10 000 EUR uzyskujemy dodatkowe 60 zł.
- 15 000 EUR uzyskujemy dodatkowe 90 zł
- 20 000 EUR uzyskujemy dodatkowe 120 zł

Jak skorzystać z programu partnerskiego? To bardzo proste! Po zalogowaniu należy kliknąć w zakładkę "Twoje dane". Rozwinie się wtedy nowy pasek, na którym znajduje się zakładka "Program partnerski" w którą trzeba wejść. Wówczas przejdziemy do kolejnej strony.

Mamy na niej do wyboru trzy opcje polecenia kantoru. Możemy skopiować link i wysłać go do naszych znajomych mailem, SMS-em lub jako wiadomość w którymś z komunikatorów np. Messenger. Drugą i trzecią możliwością jest polecenie nas na Facebooku lub Twitterze. Dokonuje się tego przez kliknięcie na odpowiedni przycisk na stronie widocznej powyżej.

Warto skorzystać z takiej okazji ponieważ dzięki niej zarówno Ty jak i nowy użytkownik macie możliwość wymiany walut po najlepszym kursie w Polsce. Polecaj i zarabiaj z Kantor Ekspert!

<< Aktualności kantorekspert.pl