Twoja pierwsza wymiana

1. Zasilenie portfela walutowego

W celu zasilenia portfela walutowego wybierz opcję „Mój Portfel”, a następnie wybierz walutę, którą chcesz go zasilić, klikając w opcję „Wpłata”.

mój portfel
 

 1. Wybierz walutę, kwotę oraz konto, z którego zamierzasz dokonać zasilenia swojego portfela.
  Pamiętaj – w tym kroku wybierasz walutę którą przelewasz do nas – a nie którą chcesz zakupić (zmiana w odniesieniu do starego systemu) !!! zasilenie konta
   
 2. Jeśli nie wiesz ile środków wpłacić, możesz skorzystać z „Kalkulatora walutowego”, dzięki któremu przeliczysz wymianę po aktualnym kursie.
 3. Klikamy w przycisk „Dalej”, a następnie potwierdzamy kwotę transakcji i wprowadzone dane, klikając w „Potwierdź". zasilenie konta
   
 4. Po potwierdzeniu otrzymasz dane do przelewu, Prosimy o uważne ich wypełnienie i wpisaniu w tytule przelewu wygenerowanego kodu.

  Dane do zasilenia portfela otrzymasz również na podany przy rejestracji adres e-mail. zasilenie konta
   

Twoje środki zostaną zaksięgowane w naszym systemie w czasie od kilku do kilkunastu minut. O tym, że już są gotowe do wymiany zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail.

2. Wymiana waluty

 1. Wybierz jakie waluty zamierzasz wymienić.
 2. Możesz zdecydować czy chcesz wymienić określoną przez ciebie kwotę (w tym celu zaznacz opcję „wymień kwotę z portfela”) lub zdecydować jaką kwotę chcesz uzyskać (w tym celu zaznacz opcję „uzyskaj kwotę po wymianie”). wymiana waluty
   
 3. Zdecyduj czy chcesz wypłacić środki na swoje konto bankowe, czy pozostawić środki w swoim portfelu na KantorEkspert.pl
 4. Klikając w przycisk „Dalej” pojawi się podsumowanie twojej transakcji. wymiana waluty
   

  Pamiętaj, że masz 20 sekund na jej potwierdzenie. Po upływie tego czasu system automatycznie odświeży kurs na aktualny. Realizacja transakcji odbywa się przez naciśnięcie przycisku „Potwierdź”

  Po zatwierdzeniu środki automatycznie znajdą się w twoim portfelu lub zostaną zaksięgowane na wskazanym przez Ciebie koncie średnio w ciągu 15 minut (regulaminowo, księgowanie może trwać do 3 godzin).
 5. Po wysłaniu środków otrzymasz również e-maila z informacją potwierdzającą.

3. Zlecenia automatyczne

Jeśli nie masz czasu, aby uważnie śledzić notowania walutowe na rynku, KantorEkspert.pl ma dla ciebie rozwiązanie automatycznego zlecenia wymiany walut.

zlecenia automatyczne
 

W tym celu możesz zlecić wymianę:

 1. Jednorazowo, w konkretnym dniu – Określasz godzinę oraz dzień transakcji. Dodatkowo masz możliwość wybrania opcji, dzięki której system przypomni tobie o zaplanowanej operacji z odpowiednim wyprzedzeniem.
 2. Cykl automatycznych transakcji w określonym czasie – Określasz daty graniczne od/do dla całego cyklu wymiany, a następnie wybierasz metodę powtarzania (codziennie, co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc). Ustalasz również czy chcesz być powiadomiony odpowiednio wcześniej o transakcji, która ma się dokonać.
 3. Zdefiniuj kurs, po jakim ma zostać zrealizowana transakcja – Do wymiany dojdzie w momencie, gdy kurs osiągnie określoną przez ciebie wartość lub gdy będzie wyższy (w przypadku sprzedaży) i niższy (w przypadku planowanego kupna).

Zlecenia automatyczne skierowane są przede wszystkim:

 • Do osób spłacających kredyty w obcej walucie,
 • Do osób planujących w przyszłości zagraniczny przelew (należy pamiętać tu o doliczeniu do wymienianej kwoty, równowartości w walucie opłaty za przelew – 5 PLN dla EUR i 10 PLN dla pozostałych walut).
 • Do osób, które czekają na lepszy kurs, a nie mają czasu na ciągłe śledzenie notowań na rynku walutowym.

Aplikacja KantorEkspert

Pobierz aplikację
szybko i wygodnie sprawdzaj kursy
aplikacja kantorekspert.pl google
aplikacja kantorekspert.pl

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.25254.2765
Flaga USDUSD3.92243.9464
Flaga GBPGBP4.99315.0181
Flaga CHFCHF4.29314.3181
Flaga SEKSEK0.36430.3689
Flaga NOKNOK0.36560.3706
2024-05-22 12:35:37
Kurs na żywo: włącz
więcej walut