KantorEkspert- tradycja, doświadczenie, rzetelność i nowoczesne rozwiązania


Zmieniamy świat wymiany walut online na lepszy !

W KantorEkspert.pl nastąpił przełom w wymianie walut. Dzięki Państwa opiniom i stale rosnącej liczbie zadowolonych klientów postanowiliśmy zrobić postęp w wymianie walut i tym samym nasz kantor dokonał fuzji z największym operatorem Kantorów Internetowych w Polsce - SUPER GRUPA PL.

Super Grupa PL obecnie zarządza jednym z największych wolumenów transakcji wymiany walut w Polsce. Ponadto, jest finansowana w 100% polskim kapitałem, własne zaplecze informatyczne i inwestuje w rozwój autorskiej infrastruktury.

Bezpieczeństwo traktujemy priorytetowo, dlatego dzięki naszej współpracy wszystkie transakcje usług płatniczych będą nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. SUPER GRUPA PL sp. z o.o. od marca 2020 r. znajduje się rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego, jako Mała Instytucja Płatnicza – MIP56/2020.

Co zyskali nasi klienci

  • większa liczba banków online z darmowymi przelewami
  • transakcje zawierane 24h na dobę, 7 dni w tygodniu
  • krótszy czas realizacji transakcji oraz zasileń wpłat,
  • przelewy bezpośrednio z naszego kantoru do osób trzecich jak i do swoich kontrahentów biznesowych,
  • jeszcze lepsze kursy wymiany walut

„Samemu idzie się szybciej, ale we dwójkę dociera się dalej” - autor nieznany

Doświadczenie i Tradycja

Nie będzie przesadą, kiedy powiemy, iż powyższe wartości stoją za sukcesem KantorEkspert.pl. Przez lata budowaliśmy swoją pozycję w wymianie walut na terenie Lubelszczyzny w kantorach stacjonarnych. Znamy potrzeby naszych klientów, umiemy znajdywać rozwiązania, oferować najkorzystniejsze kursy oraz budować świetne relacje. Kierujemy się maksymą, iż „Słowo droższe pieniędzy". Ufamy naszym klientom, a Oni ufają nam !

Rzetelność i Nowoczesne Rozwiązania

Marzenia są po to, aby je realizować i móc dzielić się z innymi. Od 2014 r. nasze wartości z sukcesem wprowadzamy dla Ciebie do świata wirtualnego poprzez otworzenie Internetowego Kantoru KantorEkspert.pl. Stworzyliśmy system prosty i intuicyjny pozwalający wykonywać najkorzystniejsze i szybkie transakcje walutowe. Bardzo cieszy nas fakt, że możemy się podzielić efektami naszej pracy właśnie z Tobą.
 

Oszczędność czasu, żadnych prowizji i zbędnych kosztów 

Do tej pory nasi klienci chcąc wymienić walutę, musieli do nas przyjechać. Teraz mogą to zrobić po najkorzystniejszych kursach z każdego miejsca na świecie! Założenie konta w naszym serwisie oraz jego prowadzenie jest bezpłatne, a całość wymiany załatwia się bez konieczności wychodzenia z domu w kilka minut. Oferowane kursy są znacznie lepsze niż w bankach czy kantorach stacjonarnych do tego nie pobieramy żadnych prowizji od wymiany. Na transakcji w KantorEkspert możesz oszczędzić nie tylko czas, ale również tysiące złotych — w zależności od wysokości Twojej transakcji. Nie wierzysz ? Przejdź do naszego kalkulatora walutowego i przekonaj się ile z nami zyskasz !

 

JESTEŚMY INSTYTUCJĄ PŁATNICZĄ
KNF NADZORUJE USŁUGI PŁATNICZE

 

Nasza firma posiada Certyfikat Rzetelności, który jest dowodem niepodważalnej wiarygodności i uczciwości w biznesie.

 

Internetowy Kantor KantorEkspert.pl należy do programu "Słucham Swoich Klientów"

Laur Klienta dla KantorEKspert.pl

 

 

 

W 2022 roku Kantorekspert.pl został nagrodzony tytułem Laur Klienta GRAND PRIX 2022.

Certyfikat Wiarygodności Premium

 

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo to kolejne wyróżnienie przyznane KantorEkspert.pl Został on przyznany po weryfikacji firmy przez Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Kredytowej oraz Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor. Certyfikat potwierdza, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym, regulującym terminowo swoje zobowiązania. 

Trzy powody dlaczego KantorEkspert.pl ?

1. Kim jest KantorEkspert.pl

Przez długi okres prowadzenia działalności związanej z wymianą walut zaufało nam tysiące klientów. Zyskaliśmy opinie rzetelnego i godnego zaufania partnera dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych, którzy wracają do nas a także polecają nas innym. Z uwagi na zapotrzebowanie rynku oraz panujące trendy w nowoczesnych usługach finansowych rozszerzyliśmy i przenieśliśmy działalność kantorową do Internetu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów.

2. Idea KantorEkspert.pl

Internetowy Kantor Wymiany Walut KantorEkspert.pl to nowoczesna platforma służąca do wymiany walut przez Internet. Dla naszych Klientów zapewniamy bezpieczną, profesjonalną oraz atrakcyjną obsługę. Transakcje wymiany można dokonywać bez wychodzenia z domu. Wszystkie transfery pieniędzy miedzy kantorem a klientem odbywają się z wykorzystaniem rachunków bankowych. Wszystko to przekłada się na 100% satysfakcji naszego klienta.

3. Dlaczego My

Wymiana walut online w naszym kantorze internetowym gwarantuje zawsze konkurencyjne kursy na rynku walutowym, bardzo szybką realizację transakcji, oraz gwarancję bezpieczeństwa Twoich środków. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kantorem i dołączenia do stale rosnącej grupy zadowolonych klientów.

 


Aplikacja KantorEkspert

Pobierz aplikację
szybko i wygodnie sprawdzaj kursy
aplikacja kantorekspert.pl google
aplikacja kantorekspert.pl

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.23694.2729
Flaga USDUSD3.88503.9210
Flaga GBPGBP5.04725.0882
Flaga CHFCHF4.34374.3787
Flaga SEKSEK0.36720.3738
Flaga NOKNOK0.36050.3675
2024-07-12 18:53:08
Kurs na żywo: włącz
więcej walut