#Polexit ? Bukmacherzy przyjmują zakłady

Polexit kantor internetowyGroźba weta odnośnie unijnego budżetu przez Polskę i Węgry jest szeroko komentowane w Europie. Nie musieliśmy długo czekać aby można była się założyć z bukmacherem o to kiedy to nastąpi. Faworytem do wyjścia z UE nie jest Polska a Włochy. Nasz kraj jest typowany dopiero jako drugi w kolejności do wyjścia z UE.

W czwartek sejm przyjął ustawę, która ma na celu wspierać rząd podczas negocjacji dotyczących budżetu unijnego. Jak to często bywało możemy liczyć również na lokalnego bukmachera z Polski czyli firmę STS, która przyjmuje zakłady o to jakie kolejne państwo wyjdzie z Unii Europejskiej oraz szereg innych związanych z UE. Pomysłowość rodaków kolejny raz zaskakuje nas i powoduje lekki uśmiech na ustach a czasami wręcz rozbawienie. 

 

Okazuje się,że pierwszym krajem, który jest obstawiony przez STS do wyjścia z UE są Włochy.

Kurs zakładu wynosi 4,75 ,za postawione 100 zł na wyjście Włoch z UE możemy po wygranej otrzymać 418 złotych. Dlaczego Włochy ? Szeroko komentowane było w czasie pandemii zachowanie UE wobec Włoch i dramatu związanego z COVID-19, gdzie codziennie otrzymywaliśmy informacje o dużej ilości zachorowań i zgonów. Włoskie społeczeństwo według komentatorów poczuło się zawiedzione poziomem wsparcia jakie otrzymało od UE. Największego wsparcia udzieliły na początku pandemii Włochom Chiny.

Na drugim z kursem wynoszącym 6 jest nasz kraj a kolejny z kursem 6,75 są Węgry.Gdy postawimy 100zł na Polskę i dojdzie do #Polexit wygramy 528 zł a za wyjście Węgier z UE otrzymamy za postawione 100 zł aż 594 zł do kieszeni. 

Najmniejsze prawdopodobieństwo wyjścia według STS mają takie kraje jak Malta i Luksemburg. Za 100 zł obstawione na wyjście Malty i Luksemburga z UE można wygrać aż 6,6 tys złotych polskich. 

Ciekawą opcją jest zakład w, którym możemy typować,które państwo szybciej może wyjść z Unii Europejskiej. W “meczu” Polska kontra Włochy kursy wynoszą odpowiednio 2,01 dla nas i 1,7 dla naszych włoskich przyjaciół. Natomiast w “meczu” kto szybciej wyjdzie z UE gdzie stawiane są naprzeciw siebie Polska i Węgry kursy są zbliżone i wynoszą odpowiednio 1,8 na naszych o 1,88 na naszych węgierskich kolegów. 

Kolejny zakład jaki możemy obstawić kiedy odbędzie się referendum w Polsce odnośnie wyjścia z UE. Za każde postawione 100 zł na to, że referendum odbędzie się do 30.06.2021 przy wygranej otrzymamy 1584 polskie złote. 

Jak wspomnieliśmy wcześniej kreatywność i przebojowość Polaków nie ma granic. 

<< News