Regulamin od dnia 01.12.2022

Szanowni Państwo,

Na naszych stronach pojawił się nowy Regulamin Kantoru oraz Regulamin Usług Płatniczych obowiązujący od dnia 1 grudnia 2022 roku.

Od grudnia obniżamy próg minimalnej wymiany do 5 jednostek waluty, co liczymy znacznie ułatwi Państwu realizację bieżących zobowiązań w wypadku konieczności dokupienia niewielkiej ilości waluty. Dodatkowo od tego dnia wprowadzimy możliwość realizacji przelewów walutowych nie tylko w trybie SHA (koszty dzielone pomiędzy nadawcę i odbiorcę przelewu) ale również przelewy w opcji OUR (całość kosztów po stronie nadawcy) oraz przelewy w obu trybach w opcji Express. Obie zmiana niosą za sobą konieczność wprowadzenia dodatkowych pozycji kosztowych w Tabeli Opłat i Prowizji, z którą możecie się Państwu zapoznać już dzisiaj na naszej stronie internetowej.

<< Aktualności

Aplikacja KantorEkspert

Pobierz aplikację
szybko i wygodnie sprawdzaj kursy
aplikacja kantorekspert.pl google
aplikacja kantorekspert.pl

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.65364.6896
Flaga USDUSD4.48844.5244
Flaga GBPGBP5.38725.4282
Flaga CHFCHF4.73404.7690
Flaga SEKSEK0.42360.4302
Flaga NOKNOK0.45220.4592
2022-11-30 19:42:12
Kurs na żywo: włącz
więcej walut