Zmiana godzin pracy i zasad wymiany w weekendy

W 2019 r. w KantorEkspert.pl będzie można wymieniać walutę po bardzo korzystnych kursach w Sobotę i Niedziele. Szanowni klienci, tak samo jak Wy, rozpoczynamy nowy rok z nowymi planami i postanowieniami. Naszą główną misją wciąż pozostaje udostępnianie Wam najkorzystniejszej oferty wymiany walut.

Korzystna wymiana to nie tylko kwestia kursu lecz także krótkiego czasu realizacji transakcji. W związku z tym, od nowego roku wprowadzamy kilka zmian w działaniu naszej platformy, aby jeszcze bardziej udogodnić Wam korzystanie z naszego kantoru.

Wymiana w weekendy
W ubiegłym roku weekendy z wymianą walut cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom. W związku z rozpoczęciem nowego roku, chcielibyśmy Was powiadomić, że w 2019 r. również będziecie mogli wymieniać walutę po bardzo korzystnych kursach w Sobotę i Niedziele. Poniżej przedstawiliśmy szczegóły realizacji transakcji oraz zasileń w weekendy 2019 r.

Zasilenie stanu środków w kantorze
Przez całą Sobotę i Niedzielę, możecie wykonywać przelewy w celu zasilenia stanu środków. Zasilenia będą realizowane rano, pierwszego dnia pracującego po weekendzie. Chcielibyśmy przy okazji prosić o wpisywanie w tytule przelewu swojego numeru ID oraz klikanie przycisku 'potwierdzam przelew' po wysłaniu przelewu. Wykonanie obu tych czynności, za każdym razem, znacznie przyspieszy proces zasilenia stanu środków.

Zawieranie transakcji
Transakcje możecie zawierać przez cały weekend. Realizacja transakcji nastąpi podczas sesji rozliczeń, która odbywa się rano, pierwszego dnia pracującego po weekendzie.

Zmieniają się nasze godziny pracy
W 2019 roku, rozpoczynając od 14 stycznia, będziecie mogli wymieniać walutę od godziny 8:30 do 19:00.
Jeżeli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

<< Aktualności kantorekspert.pl