kantorekspert.pl

Jak działa kantor internetowy

  • Zarejestruj się
  • Wyślij przelew
  • Dokonaj transakcji
  • Otrzymujesz przelew

Aktualności

Komunikat !

Szanowni Klienci, prosimy o dokonywanie przelewów zgodnie z danymi zawartymi w zakładce "Wpłata Środków". W tytule przelewu należy wpisać wskazany numer ID. Po wysłaniu przelewu ze swojego rachunku bankowego prosimy kliknąć przycisk "potwierdzam przelew" co przyśpieszy zasilenie portfela.

Aplikacja Mobilna

Już teraz możesz sprawdzić aktualne kursy walut bez konieczności logowania i szukania w Internecie. Dzięki aplikacji KantorEkspert.pl aktualne kursy walut masz zawsze "pod ręką" 

 

Nowa funkcja wpłaty środków AUTOMATYCZNA TRANSAKCJA

Od 04.01.2016r mogą Państwo korzystać z nowej funckji typu wpłaty. Transakcja realizuję się automatycznie po zasileniu portfela. Szczegółowy opis znajdą Państwo w dziale AKTUALNOŚCI

Dlaczego kantor online KantorEkspert.pl

  • Gwarancja najlepszych kursów
  • Szybkość transakcji
  • Bezpieczeństwo
  • 100% satysfakcji

Obsługujemy wszystkie banki

  • Logo ALIOR
  • Logo BGŻ
  • Logo BH
  • Logo BNPPL
  • Logo BOS
  • Logo BPH
  • Logo BPSA
  • Logo BRE
  • Logo BZWBK
  • Logo CABP
  • Logo DZPL
  • Logo EBSA
  • Logo FMBANK
  • Logo GNB
  • Logo IBSA
  • Logo IDEA
  • Logo INGBSK
  • Logo INTELI
  • Logo KBSA
  • Logo MBANK
  • Logo MERITU
  • Logo MIL
  • Logo MULTI
  • Logo NBP
  • Logo NORDEA
  • Logo PEKAO
  • Logo PKO
  • Logo RAIFF
  • Logo TMOBILE
  • Logo SYNC

Kursy Walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.16454.1784
Flaga USDUSD3.72983.7447
Flaga GBPGBP4.79864.8186
Flaga CHFCHF3.82233.8363
Flaga NOKNOK0.43740.4444
Flaga SEKSEK0.42280.4308
Flaga DKKDKK0.55920.5622
Flaga CZKCZK0.15640.1591
Flaga CADCAD2.76702.7730
Flaga AUDAUD2.78122.7862
Flaga HUFHUF0.013330.01363
2017-05-30 14:47:16
Kurs na żywo: włącz

Kalkulator walutowy

Sprawdź dokładny kurs i ile zaoszczędzisz.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij