kantorekspert.pl

Jak działa kantor internetowy

  • Zarejestruj się
  • Wyślij przelew
  • Dokonaj transakcji
  • Otrzymujesz przelew

Aktualności

Nowa funkcja wpłaty środków AUTOMATYCZNA TRANSAKCJA

Od 04.01.2016r mogą Państwo korzystać z nowej funckji typu wpłaty. Transakcja realizuję się automatycznie po zasileniu portfela. Szczegółowy opis znajdą Państwo w dziale AKTUALNOŚCI

Zamknięcie rachunków bankowych "starych" BGŻ

Z dniem 31.12.2016 zostały zamknięte wszystkie rachunki bankowe Banku BGŻ (Bank Gospodarki Żywnościowej). Funkcje banku przejął Bank BNP PARIBAS. Prosimy o dokonywanie zasilenia portfela walutowego zgodnie z danymi zawartymi w zakładce “wpłata środków”. W dalszym ciągu przelewy w ramach połączonego Banku BGŻ i  Banku BNP PARIBAS są bezpłatne i wykonywane w czasie rzeczywistym on-line.

Ważna Informacja !

Szanowni Klienci, prosimy o dokonywanie przelewów zgodnie z danymi zawartymi w zakładce "Wpłata Środków". W tytule przelewu należy wpisać wskazany numer ID. Po wysłaniu przelewu ze swojego rachunku bankowego prosimy kliknąć przycisk "potwierdzam przelew" co przyśpieszy zasilenie portfela. Dziękujemy Zespół KantorEkspert.pl

Dlaczego kantor online KantorEkspert.pl

  • Gwarancja najlepszych kursów
  • Szybkość transakcji
  • Bezpieczeństwo
  • 100% satysfakcji

Obsługujemy wszystkie banki

  • Logo ALIOR
  • Logo BGŻ
  • Logo BH
  • Logo BNPPL
  • Logo BOS
  • Logo BPH
  • Logo BPSA
  • Logo BRE
  • Logo BZWBK
  • Logo CABP
  • Logo DZPL
  • Logo EBSA
  • Logo FMBANK
  • Logo GNB
  • Logo IBSA
  • Logo IDEA
  • Logo INGBSK
  • Logo INTELI
  • Logo KBSA
  • Logo MBANK
  • Logo MERITU
  • Logo MIL
  • Logo MULTI
  • Logo NBP
  • Logo NORDEA
  • Logo PEKAO
  • Logo PKO
  • Logo RAIFF
  • Logo TMOBILE
  • Logo SYNC

Kursy Walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.36454.3765
Flaga USDUSD4.07764.0906
Flaga GBPGBP5.04175.0577
Flaga CHFCHF4.06874.0787
Flaga NOKNOK0.48000.4883
Flaga SEKSEK0.45380.4621
Flaga DKKDKK0.58570.5897
Flaga CZKCZK0.16020.1632
Flaga CADCAD3.06093.0709
Flaga AUDAUD3.08093.0909
Flaga HUFHUF0.013920.01422
2017-01-20 22:59:56
Kurs na żywo: włącz

Kalkulator walutowy

Sprawdź dokładny kurs i ile zaoszczędzisz.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij