Kantor internetowy KantorEkspert.pl

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.83414.8891
Flaga CHFCHF4.99015.0461
Flaga USDUSD4.96135.0163
Flaga GBPGBP5.49555.5585
Flaga SEKSEK0.44030.4483
Flaga NOKNOK0.46160.4696
2022-10-08 01:08:57
Kurs na żywo: włącz
więcej walut

Aplikacja KantorEkspert

Pobierz aplikację
szybko i wygodnie sprawdzaj kursy
aplikacja kantorekspert.pl google
aplikacja kantorekspert.pl

Opinie klientów

Opinie o KantorEkspert.pl na Opineo.pl

Jak działa kantor internetowy

Zarejestruj się
Wyślij przelew
Dokonaj transakcji
Otrzymujesz przelew

Aktualności

Regulamin od dnia 01.12.2022

2022-09-30 10:41:02

Szanowni Państwo,

Na naszych stronach pojawił się nowy Regulamin Kantoru oraz Regulamin Usług Płatniczych obowiązujący od dnia 1 grudnia 2022 roku.

Czytaj więcej

Kursy walut w weekend 26-27 lutego

2022-02-25 16:00:00

Szanowni Państwo,

Drodzy Klienci, wobec inwazji na Ukrainę, na globalnym rynku walutowym doświadczamy bardzo dużej zmienności wyceny wszystkich walut. Spready na wszystkich parach walutowych są znacznie szersze niż w standardowych okolicznościach. Tej dynamice kwotowań wszystkich walut towarzyszą bardzo duże ryzyka. Robimy wszystko byście Państwo nieprzerwanie mogli korzystać z naszych usług i w sposób ciągły w trybie 24/7 wymieniać waluty. Utrzymujemy dla Państwa możliwe najlepsze warunki wymiany, choć tymczasowo są to kursy nieco gorsze niż standardowe.

Czytaj więcej

Zmieniamy się na lepsze, zmieniamy się dla Was !

2021-11-20 10:00:00

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, że Kantor Wymiany Walut Paweł Kidaj operator Kantoru Internetowego KantorEkspert.pl, który w ostatnich 7 latach swojej działalności był wielokrotnie doceniany oraz nagradzany 27.11.2021r. połączy się z SUPER GRUPA PL Sp. z o.o. największym operatorem kantorów internetowych na polskim rynku. Połączenie operatorów w żaden sposób nie wpłynie na funkcjonalność serwisu.

Czytaj więcej