kantorekspert.pl

Jak działa kantor internetowy

  • Zarejestruj się
  • Wyślij przelew
  • Dokonaj transakcji
  • Otrzymujesz przelew

Aktualności

Wpłata środków z dawnego Banku BPH

Szanowni Klienci, w wyniku połączenia bankowości dawnego banku BPH i Alior Banku w celu zasilenia portfela KantorEkspert.pl z dawnego banku BPH prosimy o przelew na nasze rachunki w Alior Banku. W zakładce "wpłata środków" system wskaże Państwu odpowiedni numer rachunku na który należy wykonać przelew. 

Ważna Informacja !

Szanowni Klienci, prosimy o dokonywanie przelewów zgodnie z danymi zawartymi w zakładce "Wpłata Środków". W tytule przelewu należy wpisać wskazany numer ID. Po wysłaniu przelewu ze swojego rachunku bankowego prosimy kliknąć przycisk "potwierdzam przelew" co przyśpieszy zasilenie portfela.

Aplikacja Mobilna

Już teraz możesz sprawdzić aktualne kursy walut bez konieczności logowania i szukania w Internecie. Dzięki aplikacji KantorEkspert.pl aktualne kursy walut masz zawsze "pod ręką" 

 

Dlaczego kantor online KantorEkspert.pl

  • Gwarancja najlepszych kursów
  • Szybkość transakcji
  • Bezpieczeństwo
  • 100% satysfakcji

Obsługujemy wszystkie banki

  • Logo ALIOR
  • Logo BGŻ
  • Logo BH
  • Logo BNPPL
  • Logo BOS
  • Logo BPH
  • Logo BPSA
  • Logo BRE
  • Logo BZWBK
  • Logo CABP
  • Logo DZPL
  • Logo EBSA
  • Logo FMBANK
  • Logo GNB
  • Logo IBSA
  • Logo IDEA
  • Logo INGBSK
  • Logo INTELI
  • Logo KBSA
  • Logo MBANK
  • Logo MERITU
  • Logo MIL
  • Logo MULTI
  • Logo NBP
  • Logo NORDEA
  • Logo PEKAO
  • Logo PKO
  • Logo RAIFF
  • Logo TMOBILE
  • Logo SYNC

Kursy Walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.20574.2167
Flaga USDUSD3.93693.9479
Flaga GBPGBP4.90854.9285
Flaga CHFCHF3.92963.9426
Flaga NOKNOK0.45690.4619
Flaga SEKSEK0.43810.4431
Flaga DKKDKK0.56480.5678
Flaga CZKCZK0.15390.1566
Flaga CADCAD2.95142.9574
Flaga AUDAUD3.01163.0166
Flaga HUFHUF0.013440.01374
2017-03-31 02:29:15
Kurs na żywo: włącz

Kalkulator walutowy

Sprawdź dokładny kurs i ile zaoszczędzisz.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij