Zmieniamy się na lepsze, zmieniamy się dla Was !

Kantor internetowy KantorEkspert.plSzanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, że Kantor Wymiany Walut Paweł Kidaj operator Kantoru Internetowego KantorEkspert.pl, który w ostatnich 7 latach swojej działalności był wielokrotnie doceniany oraz nagradzany 27.11.2021r. połączy się z SUPER GRUPA PL Sp. z o.o. największym operatorem kantorów internetowych na polskim rynku. Połączenie operatorów w żaden sposób nie wpłynie na funkcjonalność serwisu.

Super Grupa swoją działalność na rynku wymiany walut rozpoczęła w 2014 roku. Obecnie zarządza jednym z największych wolumenów transakcji wymiany walut w Polsce. Spółka jest finansowana w 100% polskim kapitałem, posiada własne zaplecze informatyczne i inwestuje w rozwój autorskiej infrastruktury.

KantorEkspert.pl zwiększy dla Państwa bezpieczeństwo.
Z uwagi na połączenie wszystkie transakcje usług płatniczych będą nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. SUPER GRUPA PL sp. z o.o. od marca 2020 r. znajduje się rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego, jako Mała Instytucja Płatnicza – MIP56/2020. W przyszłości również planujemy zostać Krajową Instytucją Płatniczą.

Połączenie KantorEkspert.pl z SUPER GRUPA będzie miało wyłącznie pozytywny wpływ na Państwa obsługę i realizacje transakcji.
- zaoferujemy Państwu większą liczbę banków z przelewami online,
- transakcje będą Państwo mogli zawierać 24h na dobę 7 dni w tygodniu,
- przyśpieszymy czas realizacji transakcji oraz zasileń wpłat,
- umożliwimy Państwo po wymianie walut wykonywać przelewy bezpośrednio z naszego kantoru do osób trzecich jak i do swoich kontrahentów biznesowych,
- prawdopodobnie nasze kursy wymiany walut będą najlepsze w Polsce.

Dodatkowo rozszerzymy możliwości zleceń automatycznych:
- zlecenie w określonym dniu,
- zlecenie okresowo w podanym dniu,
- zlecenie jednorazowe po określonym kursie,

W związku z przejęciem administracji serwisem, zmianie ulegnął postanowienia regulaminu serwisu KantorEkspert.pl. Zmiany bedą obowiązywać od dnia 27.11.2021 roku. Zmieniona treść regulaminu dostępna jest tutaj. Dodatkowo od 27.11.2021 będzie obowiązywał dodatkowy regulamin usług płatniczych znajdujący się tutaj. Aby postanowienia regulaminu weszły w życie i byście dalej mogli Państwo korzystać z usług wymiany walut KantorEkspert.pl nie trzeba wykonywać żadnych czynności. W przypadku chęci rezygnacji z usług KantorEkspert.pl, można zgłosić taką prośbę poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie KantorEkspert.pl.

Wszystkie środki, które Państwo wpłaciliście do serwisu i nie zostały wykorzystane na wymianę walut, zostaną Państwu zwrócone na Państwa rachunek bankowy przed 27.11.2021. Od dnia 27.11.2021 prosimy kierować wpłaty środków do wymiany walut online na nowe rachunki bankowe, nowego operatora serwisu, tj. SUPER GRUPA PL. Dane do wpłaty środków, a także tytuł wpłaty znajdziecie Państwo w panelu administracyjnym po zalogowaniu. Dane logowania do serwisu KantorEkspert.pl nie zmienią się. 

Administratorem Państwa danych osobowych od dnia 27.11.2021 będzie firma SUPER GRUPA PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Poza zmianą administratora danych osobowych, zasady ich przetwarzania nie ulegną zmianie.

Zmianie ulegną niektóre dane kontaktowe do KantorEkspert.pl widoczne na naszej stronie głównej. W dalszym ciągu zespół KantorEkspert.pl będzie do Państwa dyspozycji. Połączenie i rozszerzenie działalności to również utworzenie z siedziby KantorEkspert.pl Oddziału Super Grupa KantorEkspert.pl mieszczącego się w Biłgoraju przy ulicy Bankowa 4a.

Liczymy, że wprowadzone zmiany spotkają się z Państwa uznaniem.  W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Życzymy najlepszych kursów walutowych.
Z poważaniem
Zespół KantorEkspert.pl

<< Aktualności kantorekspert.pl