Ciekawe projekty w czasach kryzysu turystycznego

W ramach tego projektu miejscowość San Giovanni in Galdo koło Campobasso, licząca około 600 mieszkańców, oferuje darmowe pakiety wakacyjne latem tego roku.W dobie wielkiej zapaści sektora turystycznego, spowodowanego pandemią COVID-19, pojawiają się różne inicjatywy i projekty, których celem jest ożywienie tej branży.

 

We Włoszech powstał projekt, którego celem jest przywrócenie życia małym i nieznanym miejscowościom w Molise oraz sprawienia by odkryli je włoscy i zagraniczni goście w roku, który jest dla światowej turystyki katastrofalny.

W ramach tego projektu miejscowość San Giovanni in Galdo koło Campobasso, licząca około 600 mieszkańców, oferuje darmowe pakiety wakacyjne latem tego roku. Miasto może pochwalić się strategicznym położeniem. W 40 minut można dostać się samochodem nad morze lub w góry. San Giovanni in Galdo jest położone dwie godziny drogi od Rzymu i Neapolu.

Osoba, która wezmą udział w projekcie, zobowiązane będą tylko do pokrycia koszty podróży i wyżywienia. Miasto oferuje noclegi w domach historycznego warownego miasteczka, słynącego z malowniczych widoków. Program startuje od 4 lipca i będzie trwał do 3 października 2020 roku. Organizatorzy zapewnią 40 pobytów w każdym tygodniu.

Aby wziąć udział w programie, nie można być mieszkańcem regionu Molise oraz posiadać nieruchomości i krewnych w regionie. Będzie trzeba również uzasadnić decyzję chęci przyjazdu do Molise. Taki formularz jest dostępny na stronie internetowej morrutto.com. Wnioski można składać do 20 września 2020 roku.

Przy okazji planowania podróży zagranicznej w celach turystycznych, warto pamiętać o wymianie waluty po najlepszym kursie. W dobie totalnego kryzysu liczy się każdy grosz. KantorEkspert.pl to kantor online, który oferuje bardzo korzystne dla Klienta kursy wymiany walut oraz szybki czas realizacji transakcji wymiany (średni czas wymiany to 9 minut). 

Kantor internetowy KantorEkspert.pl od wielu lat świadczy usługi w zakresie wymiany walut na wysokim profesjonalnym poziomie, co jest doceniane zarówno przez Klientów (aktualnie 1 miejsce w rankingi Opineo.pl - serwisu oceniającego firmy internetowe) oraz ekspertów z branży (KantorEkspert.pl jest finalistą konkursu na najlepszy kantor online w Polsce, organizowanego przez największy kongres inwestycyjny w Europie - Invest Cuffs 2019).

<< Blog KantorEkspert.pl