Ciekawe projekty w czasach kryzysu turystycznego

W ramach tego projektu miejscowość San Giovanni in Galdo koło Campobasso, licząca około 600 mieszkańców, oferuje darmowe pakiety wakacyjne latem tego roku.W dobie wielkiej zapaści sektora turystycznego, spowodowanego pandemią COVID-19, pojawiają się różne inicjatywy i projekty, których celem jest ożywienie tej branży.

 

We Włoszech powstał projekt, którego celem jest przywrócenie życia małym i nieznanym miejscowościom w Molise oraz sprawienia by odkryli je włoscy i zagraniczni goście w roku, który jest dla światowej turystyki katastrofalny.

W ramach tego projektu miejscowość San Giovanni in Galdo koło Campobasso, licząca około 600 mieszkańców, oferuje darmowe pakiety wakacyjne latem tego roku. Miasto może pochwalić się strategicznym położeniem. W 40 minut można dostać się samochodem nad morze lub w góry. San Giovanni in Galdo jest położone dwie godziny drogi od Rzymu i Neapolu.

Osoba, która wezmą udział w projekcie, zobowiązane będą tylko do pokrycia koszty podróży i wyżywienia. Miasto oferuje noclegi w domach historycznego warownego miasteczka, słynącego z malowniczych widoków. Program startuje od 4 lipca i będzie trwał do 3 października 2020 roku. Organizatorzy zapewnią 40 pobytów w każdym tygodniu.

Aby wziąć udział w programie, nie można być mieszkańcem regionu Molise oraz posiadać nieruchomości i krewnych w regionie. Będzie trzeba również uzasadnić decyzję chęci przyjazdu do Molise. Taki formularz jest dostępny na stronie internetowej morrutto.com. Wnioski można składać do 20 września 2020 roku.

Przy okazji planowania podróży zagranicznej w celach turystycznych, warto pamiętać o wymianie waluty po najlepszym kursie. W dobie totalnego kryzysu liczy się każdy grosz. KantorEkspert.pl to kantor online, który oferuje bardzo korzystne dla Klienta kursy wymiany walut oraz szybki czas realizacji transakcji wymiany (średni czas wymiany to 9 minut). 

Kantor internetowy KantorEkspert.pl od wielu lat świadczy usługi w zakresie wymiany walut na wysokim profesjonalnym poziomie, co jest doceniane zarówno przez Klientów (aktualnie 1 miejsce w rankingi Opineo.pl - serwisu oceniającego firmy internetowe) oraz ekspertów z branży (KantorEkspert.pl jest finalistą konkursu na najlepszy kantor online w Polsce, organizowanego przez największy kongres inwestycyjny w Europie - Invest Cuffs 2019).

<< Blog KantorEkspert.pl

Aplikacja KantorEkspert

Pobierz aplikację
szybko i wygodnie sprawdzaj kursy
aplikacja kantorekspert.pl google
aplikacja kantorekspert.pl apple
aplikacja kantorekspert.pl

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.4645 4.4885
Flaga USDUSD3.9375 3.9615
Flaga GBPGBP4.9621 4.9881
Flaga CHFCHF4.1822 4.2122
Flaga NOKNOK0.4171 0.4231
Flaga SEKSEK0.4283 0.4343
2020-07-13 13:53:41
Kurs na żywo: włącz
więcej walut
zamknij