Gdzie można miło spędzić Sylwestra?

Biura podróży prześcigają się w ofertach i promocjach, a to darmowy przelot, a to apartament w hotelu pięciogwiazdkowym za połowę ceny. Propozycji jest mnóstwo, decyduje jednak gust i możliwości finansowe.

Polską tradycją jest spędzanie Świąt w gronie rodziny w kraju, natomiast na zabawę
sylwestrową coraz częściej wybieramy zagraniczne wyjazdy.

Biura podróży prześcigają się w ofertach i promocjach, a to darmowy przelot, a to apartament w hotelu pięciogwiazdkowym za połowę ceny. Propozycji jest mnóstwo, decyduje jednak gust i
możliwości finansowe.

Sprawdźmy więc gdzie można przywitać Nowy Rok 2018!
Zacznijmy od najdroższych ofert...

Jeśli preferujemy dźwięki walca od klubowej muzyki WIEDEŃ jest najlepszym rozwiązaniem na zabawę sylwestrową. Wiedeń oferuje elegancki bal w Operze Wiedeńskiej lub Pałacu Cesarskim, bardzo popularny jest również rejs po Dunaju. To przepiękne miasto jednak do najtańszych nie należy warto się liczyć z dużymi kosztami. Przelot z Polski kosztuje ok. 1000 zł w obie strony a noclegu w centrum miasta nie znajdziemy poniżej 250 € za dobę.

LIZBONA urocze miasto, za którego urok warto zapłacić każdą cenę. Przelot kosztuje od 600 zł w obie strony a nocleg w luksusowym hotelu w centrum miasta to wydatek 70- 100 € za dobę. Będąc na miejscu nie możemy nie wstąpić do słynnego Time Out Market gdzie serwowane są wszystkie smaki Portugalii. Bardzo atrakcyjne są również malutkie kawiarenki Manteigaria z najlepszą kawą zachodniej Europy.

Najkorzystniej finansowo byłoby wybrać BARCELONĘ. Przelot w obie strony kosztuje mniej niż 400 zł w obie strony a nocleg w hotelu z atrakcjami takimi jak basen czy sauna zapłacimy
mniej niż 100 € za dobę. Na miejscu możemy wybrać czy spędzimy sylwestrową noc w
najmodniejszym klubie nocnym Katalonii, czy obejrzymy spektakularny pokaz fajerwerków ze wzgórza Montjuic, czy wybierzemy spacer po plaży.

Coraz popularniejszy stał się ostatnio kierunek wschodniej Europy.
Jeśli szukamy luksusu w korzystnej cenie najlepszą propozycją będzie LWÓW. Tutaj w za nieco ponad 4500 zł dwie osoby spędzą 3 noce w luksusowym hotelu w centrum miasta. Będziemy mogli zjeść wyborne śniadanie, spróbować wykwintnego grzanego wina na lokalnym bożonarodzeniowym jarmarku. Ceny na Ukrainie są o połowę niższe niż u nas więc mamy szansę rozpocząć Nowy Rok na „bogato".

Wiele osób wybiera wyjazdy z przyjaciółmi zostawiając swoje pociechy pod opieką rodziny.
Jednak dla osób pragnących przywitać NOWY ROK rodzinnie BRATYSŁAWA przygotowała atrakcyjną ofertę. Koszty porównywalne jak w Polsce, tyle że dokonujemy płatności w euro. Bratysława oferuje atrakcje dla całych rodzin np. imprezy, tańce i jarmarki w stolicy przyciągają tłumy i sprawiają, że nawet kapryśne maluchy będą się świetnie bawić. Poza tym 2 godziny drogi od stolicy Słowacji znajduje się prawdziwy raj dla narciarzy.

Dla osób szukających jednak więcej wrażeń organizowany jest Sylwester w CZARNOBYLU. Tak to nie żart! Przy dźwiękach radzieckiej muzyki, w klimacie roku 1985 gdzie alkohol lał się
strumieniami można odwiedzić nie tylko dolinę Prypeci, ale również dojechać do „strefy zero".
Koszt takiej wyprawy to około 1500 zł z noclegami, transportem i dodatkowymi atrakcjami.

<< Blog KantorEkspert.pl