Kalkulator walutowy - jak najtaniej wymienić walutę?

Naszym klientom udostępniamy Kalkulator Walutowy, który pozwala porównywać koszty zakupu i sprzedaży walut w naszym kantorze z tymi, które oferują największe polskie banki.

Na rynku finansowym pojawia się wiele narzędzi ułatwiających życie ludziom pragnącym optymalizować budżety domowe. Dlatego też naszym klientom udostępniamy Kalkulator Walutowy, który pozwala porównywać koszty zakupu i sprzedaży walut w naszym kantorze z tymi, które oferują największe polskie banki.

Jest to proste i jednocześnie wydajne narzędzie do oceny potencjału transakcji. Jego działanie oparte jest na specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę aktualnie obowiązujące w bankach kursy oraz porównuje je do tych, które oferuje nasz kantor. Dzięki temu rozwiązaniu łatwo sprawdzisz, ile zyskasz wymieniając walutę w KantorEkspert.pl

To proste..

Obsługa kalkulatora jest niezwykle prosta, nie ma znaczenia czy chcesz sprzedać, czy kupić walutę. W obu przypadkach narzędzie to pomoże Ci oszacować koszt wymiany. Wystarczy wpisać wymienianą kwotę oraz określić, na jaką walutę mają zostać wymienione pieniądze. W kilka sekund pojawi się informacja o tym, ile trzeba będzie zapłacić za taką transakcję oraz ile przy tym zyskasz, decydując się na KantorEkspert.pl

Czy zastanawiałeś się kiedyś?

- 100 EUR ile to zł?
- 100 USD ile to zł?
- 100 GBP ile to zł?
- 100 CHF ile to zł?

Kalkulator walut, który jest dostępny na naszej stronie internetowej pozwoli Ci sprawdzić to w kilka sekund.

  • Załóżmy, że chcesz wymienić 100 EUR. U nas dostaniesz: 433,73 zł po kursie: 4.3373 Możesz zaoszczędzić nawet: 28,58 zł w porównaniu z ofertą banków.

  • Chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie 100 USD ile to zł ? Wymieniając w KantorEkspert.pl otrzymałbyś 385,99 zł po kursie: 3.8599 Oszczędzając przy tym nawet: 18.29 PLN w porównaniu z ofertą banków.

  • A może interesuje Cię ile zyskasz przy wymianie 100 GBP? W naszym kantorze będzie to suma 511,73 zł po kursie: 5.1173 Zaoszczędzisz nawet: 23.50 PLN w porównaniu z ofertą banków.

  • Natomiast wymieniając 100 CHF. U nas otrzymasz 397.79 PLN po kursie: 3.9779 Zyskując przy tym nawet: 16.26 PLN w porównaniu z ofertą banków.

*wszystkie powyższe obliczenia pochodzą z dn. 13,09,2016r z godz.: 14,00.

Pamiętaj, że kursy walut zmieniają się co kilka sekund, dlatego też dane z kalkulatora walutowego musisz traktować orientacyjnie.

Oszczędzaj na wymianie walut z KantorEkspert.pl

Decydując się na wymianę waluty w KantorEkspert.pl, jesteś w stanie naprawdę sporo zaoszczędzić. Powiedzmy że masz kredyt we frankach szwajcarskich. Różnica między kursem sprzedaży a kursem kupna franków szwajcarskich wynosi od 1 gr. do 7 gr. W bankach jest to przeciętnie aż 21 gr. Gdzieniegdzie spread przekracza nawet 30 gr. W rezultacie płacąc ratę na poziomie 500 franków oraz wymieniając ja w KantorEkspert oszczędzisz nawet 95,75 zł miesięcznie. W skali roku 1149 zł a przykładowo w ciągu 30 lat spłacania całego kredytu 34470 zł! Te liczby mówią same za siebie. Oszczędność pieniędzy to jednak nie wszystko, wymieniając walutę z KantorEkspert oraz korzystając z kalkulatora walutowego oszczędzisz mnóstwo czasu. Bo po co stać w kolejkach w bankach czy kantorach stacjonarnych, jak można wszystko załatwić kilkoma kliknięciami myszki?

<< Edukacja Finansowa