Jak wymienić

Proces wymiany – 3 proste kroki

Zasady działania oraz funkcjonalność kantoru internetowego KantorEkspert.pl są bardzo proste. Dzięki temu możesz bezpiecznie i szybko wymienić walutę online. Do dokonania transakcji w platformie wymiany walut potrzebujesz dwóch rachunków bankowych – w złotówkach i walutowego w walucie, którą chcesz sprzedać lub kupić.

1. Przelewy księgujemy na bieżąco, po zaksięgowaniu środków otrzymasz SMS.

2. Zatwierdzasz transakcje po najkorzystniejszym dla Ciebie kursie.

3. Wysyłamy do Ciebie przelew zwrotny po kilku minutach.

Krok 1. Wyślij przelew do wymiany

System wskazuje konto, na które wysyłasz środki do wymiany. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty system wyśle do Ciebie e-mail oraz SMS z powiadomieniem o zasileniu.

Krok 2. Akceptacja transakcji

W Panelu Klienta w dziale Stan Środków widzisz kwotę, która oczekują na Twoją dyspozycję. Możesz zatwierdzić wymianę po korzystnym kursie, w wybranym przez siebie momencie: 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz kupić lub sprzedać walutę po wybranym przez Ciebie kursie, a nie masz czasu śledzić kursów, lub nie chcesz tego robić, ustaw zlecenie oczekujące Czekam Na Kurs. Gdy tylko pojawią się notowania spełniające Twoje oczekiwania, transakcja zostanie zrealizowana automatycznie.

W każdym momencie możesz zrezygnować z transakcji. Wtedy odeślemy wpłacone środki z powrotem na Twoje konto.

Krok 3. Przelew zwrotny na wskazany rachunek

Przelewy zwrotne odsyłamy najczęściej w ciągu kilku minut, w godzinach pracy kantoru od 8:30 do 16:30! W zależności od banku i godziny, o której zatwierdzisz wymianę, czas odesłania przez nas przelewu może się różnić. Szczegóły czasu przelewów znajdują się w dziale Czas Przelewów.

Bezpieczeństwo

Stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem w wymianie walut w kantorach stacjonarnych. Internetowy Kantor KantorEkspert.pl działa nieprzerwanie od lipca 2014 r. Właścicielem i operatorem serwisu jest SUPER GRUPA PL sp. z o.o.

Dlaczego transakcje w kantorze KantorEkspert.pl są bezpieczne?

Masz to jak w banku!

  • wszystkie transakcje odbywają się za pomocą przelewów z rachunków bankowych

  • nasz kantor internetowy zabezpieczony jest certyfikatem tzw. Certyfikatem SSL.
    Certyfikat SSL zapewnia pełne szyfrowanie danych przesyłanych między Twoją przeglądarką internetową a stroną naszego kantoru internetowego, co gwarantuje pełną poufność danych.

  • linki aktywacyjne przesyłamy tylko i wyłącznie na wskazany adres e-mail.

  • Przestrzegamy wszelkich procedur zawartych w Ustawie o ochronie danych osobowych. W ramach ich realizacji KantorEkspert.pl stosuje się do dobrych praktyk oraz rekomendacji Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (FUODO). Nieuprawnione osoby nie mają wglądu do baz danych i nie udostępniamy ich na zewnątrz.

  • Działamy w oparciu o restrykcyjne procedury wewnętrzne wymagane przez GIIF (Generalnego Inspektora Informacji Finansowej), które przeciwdziałają procederom prania brudnych pieniędzy.


Aplikacja KantorEkspert

Pobierz aplikację
szybko i wygodnie sprawdzaj kursy
aplikacja kantorekspert.pl google
aplikacja kantorekspert.pl

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.23724.2732
Flaga USDUSD3.88553.9215
Flaga GBPGBP5.04805.0890
Flaga CHFCHF4.34524.3802
Flaga SEKSEK0.36730.3739
Flaga NOKNOK0.36040.3674
2024-07-12 18:21:50
Kurs na żywo: włącz
więcej walut