Jak wymienić

Proces wymiany – 3 proste kroki

Zasady działania oraz funkcjonalność kantoru internetowego KantorEkspert.pl są bardzo proste. Dzięki temu możesz bezpiecznie i szybko wymienić walutę online. Do dokonania transakcji w platformie wymiany walut potrzebujesz dwóch rachunków bankowych – w złotówkach i walutowego w walucie, którą chcesz sprzedać lub kupić.

1. Przelewy księgujemy na bieżąco, po zaksięgowaniu środków otrzymasz SMS.

2. Zatwierdzasz transakcje po najkorzystniejszym dla Ciebie kursie.

3. Wysyłamy do Ciebie przelew zwrotny po kilku minutach.

Krok 1. Wyślij przelew do wymiany

System wskazuje konto, na które wysyłasz środki do wymiany. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty system wyśle do Ciebie e-mail oraz SMS z powiadomieniem o zasileniu.

Krok 2. Akceptacja transakcji

W Panelu Klienta w dziale Stan Środków widzisz kwotę, która oczekują na Twoją dyspozycję. Możesz zatwierdzić wymianę po korzystnym kursie, w wybranym przez siebie momencie: w godzinach 8:30-20:00 przez 7 dni w tygodniu. 

Możesz również skorzystać z opcji Automatycznej Transakcji, która zostanie zrealizowana jeśli prześlesz do nas przelew ze specjalnie nadanym tytułem przelewu. Po zaksięgowaniu przez nas wpłaty, wymiana nastąpi automatycznie po bieżącym kursie podczas zaksięgowania środków. Realizacja transakcji odbywa się w godzinach 8:30-20:00 w dni robocze.

Jeżeli chcesz kupić lub sprzedać walutę po wybranym przez Ciebie kursie, a nie masz czasu śledzić kursów, lub nie chcesz tego robić, ustaw zlecenie oczekujące Czekam Na Kurs. Gdy tylko pojawią się notowania spełniające Twoje oczekiwania, transakcja zostanie zrealizowana automatycznie.

W każdym momencie możesz zrezygnować z transakcji. Wtedy odeślemy wpłacone środki z powrotem na Twoje konto.

Krok 3. Przelew zwrotny na wskazany rachunek

Przelewy zwrotne odsyłamy najczęściej w ciągu kilku minut! W zależności od banku i godziny, o której zatwierdzisz wymianę, czas odesłania przez nas przelewu może się różnić. Szczegóły czasu przelewów znajdują się w dziale Czas Przelewów.

Bezpieczeństwo

Stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem w wymianie walut w kantorach stacjonarnych. Internetowy Kantor KantorEkspert.pl działa nieprzerwanie od lipca 2014 r. Właścicielem i operatorem serwisu jest Firma K&P Kantor Wymiany Walut który działa w oparciu o wpis do rejestru działalności kantorowej prowadzonego przez Narodowy Bank Polski pod numerem NBP NR 6562/2008 w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 2 lipca 2004r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2013r., poz. 672 z późn. zm.) i Ustawy z dnia 27 lipca 2002r. Prawo dewizowe (Dz. U. z 2012 r. poz. 826 z późn. zm.)

Dlaczego transakcje w kantorze KantorEkspert.pl są bezpieczne?

Masz to jak w banku!

  • wszystkie transakcje odbywają się za pomocą przelewów z rachunków bankowych

  • nasz kantor internetowy zabezpieczony jest certyfikatem tzw. Certyfikatem SSL.
    Certyfikat SSL zapewnia pełne szyfrowanie danych przesyłanych między Twoją przeglądarką internetową a stroną naszego kantoru internetowego, co gwarantuje pełną poufność danych.

  • linki aktywacyjne przesyłamy tylko i wyłącznie na wskazany adres e-mail.

  • Przestrzegamy wszelkich procedur zawartych w Ustawie o ochronie danych osobowych. W ramach ich realizacji KantorEkspert.pl stosuje się do dobrych praktyk oraz rekomendacji Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Nieuprawnione osoby nie mają wglądu do baz danych i nie udostępniamy ich na zewnątrz.

  • Działamy w oparciu o restrykcyjne procedury wewnętrzne wymagane przez GIIF (Generalnego Inspektora Informacji Finansowej), które przeciwdziałają procederom prania brudnych pieniędzy.


Aplikacja KantorEkspert

Pobierz aplikację
szybko i wygodnie sprawdzaj kursy
aplikacja kantorekspert.pl google
aplikacja kantorekspert.pl apple
aplikacja kantorekspert.pl

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.2394 4.2534
Flaga USDUSD3.8338 3.8478
Flaga GBPGBP5.0330 5.0470
Flaga CHFCHF3.9559 3.9699
Flaga NOKNOK0.4239 0.4299
Flaga SEKSEK0.4002 0.4064
2020-01-23 23:14:15
Kurs na żywo: włącz
więcej walut
zamknij