Oszczędzaj na wymianie waluty. Wymieniaj online i płać mniej!

Wymiana waluty tylko kantor online.

Odwiedzając kantor, czy to tradycyjny, czy internetowy, spotykasz się z tą samą zasadą działania. Ty dajesz jedną walutę, a w zamian otrzymujesz inną. 

Odchodząc od kasy nie pytasz o koszt usługi. Nie oznacza to jednak, że za nią nie płacisz. Oczywiście, że płacisz. Każdy z nas płaci. Pytanie tylko, gdzie warto wymieniać, by zapłacić najmniej!

Wymieniając waluty, takie jak dolar, euro, frank, czy funt zapewne zwracasz zawsze uwagę na różnice pomiędzy kursem sprzedaży, a kupna. Różnica ta w fachowym języku nazywa się spread i to właśnie ona generuje koszty, jakie ponosisz podczas wymiany waluty. Im spread wyższy, tym wyższe koszty. A gdzie jest najwyższy. W bankach. Dlaczego? Ponieważ tutaj wymiana walut jest jednym z wielu profili działalności. Często profilem połączonym z innymi usługami, które wiążą klienta. Poza tym, banki lubią dużo zarabiać, o czym świadczy choćby spread kształtujący się średnio na poziomie 7%.

A co na to KantorEkspert.pl?

E-kantor KantorEkspert.pl odpowiada ofertą znacznie bardziej atrakcyjną dla klientów. Jako kantor online w przypadku takich walut jak euro, dolar, czy frank szwajcarski, ustala spread na poziomie około 0,54%, tj. mniej niż 2 grosze na głównych parach walutowych. W efekcie klienci, zarówno Ci, którzy kupują walutę, jak i Ci, którzy ją sprzedają, realnie mają w portfelu więcej pieniążków. Magia? Nie. Po prostu realne warunki rynkowe. Internetowy kantor koncentruje się tylko i wyłącznie na usłudze wymiany. Poza tym, ma na rynku coraz silniejszą konkurencję. Dlatego też ustala kursy walut na poziomie, który realnie przekłada się na lepsze warunki dla klienta.

Nie rzucamy słów na wiatr!

Gdy mówimy, że u nas jest taniej, to tak faktycznie jest. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zapraszamy na https://kantorekspert.pl/kalkulator-walut. Znajdziesz tutaj nasz kalkulator walut, który w przeciągu zaledwie kilku sekund porówna naszą ofertę z ofertami wiodących banków, świadczących w naszym kraju usługę wymiany walut. Różnice, które zobaczysz będą odpowiedzią na pytanie o to, ile kosztuje wymiana w każdym z tych miejsc. I gdzie tak naprawdę opłaca się jej dokonać.

<< Blog KantorEkspert.pl