Wiadomości gospodarcze 29.06.2020

Złoto w cenie.Ceny złota zbliżają się do poziomu 1800 dolarów za uncję. To poziom, który nie był notowany od 2011 roku. 

Popyt na złoto ma związek z rosnącymi obawami, dotyczącymi zwiększającej się liczby przypadków zakażeń koronawirusem. Kruszec ten uważany jest za bezpieczną przystań w trudnych czasach i drożał on od początku kryzysu, związanego z pandemią koronawirusa. Ceny złota w sumie wzrosły od początku roku o 17%. Goldman Sachs prognozuje, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy złoto osiągnie rekordowy poziom 2000 dolarów za uncję. Eksperci uważają, że złoto korzysta z rosnących obaw, że skala pandemii była niedoszacowana.

<< Informacje Gospodarcze

Aplikacja KantorEkspert

Pobierz aplikację
szybko i wygodnie sprawdzaj kursy
aplikacja kantorekspert.pl google
aplikacja kantorekspert.pl apple
aplikacja kantorekspert.pl

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.46524.4797
Flaga USDUSD3.69003.7055
Flaga GBPGBP4.93204.9475
Flaga CHFCHF4.12344.1334
Flaga NOKNOK0.41800.4220
Flaga SEKSEK0.43420.4382
2020-12-02 20:40:02
Kurs na żywo: włącz
więcej walut
zamknij